New Automation Technology

Beckhoff vyvíjí a dodává otevřené automatizační systémy založené na technologii PC. Jedná se o průmyslová PC, I/O svorky a komponenty průmyslových sběrnic, pohony a automatizační software. Produkty, které mohou být použity jako samostatné komponenty nebo integrovány do většího celku jsou určena pro nejrůznější průmyslová odvětví. Filozofie Beckhoff "New Automation Technology" představuje univerzální řešení pro otevřené řízení a automatizaci používanou na celém světě v nejrůznějších aplikacích, od CNC obráběcích strojů až po inteligentní automatizaci budov.

Beckhoff Automation

Sídlo společnosti - Verl, Německo

916 million € (+13 %)
obrat v r. 2018
4,300
Zaměstnanci celosvětově
38
Dceřiné společnosti/
Pobočky po celém světě
22
Prodejní/Technické kanceláře v Německu
více než 75
Distributoři ve světě
Vývoj obratu 

Vývoj obratu

Celosvětová přítomnost na všech kontinentech
Celosvětová přítomnost na všech kontinentech

Centrální divize společnosti Beckhoff, jako vývoj, výroba, správa, distribuce, marketing, podpora a servis, jsou umístěny v sídle Beckhoff Automation GmbH & Co. KG v německém Verlu.
Prostřednictvím svých dceřiných společností se Beckhoff nestále rozrůstá a posiluje pozici na mezinárodním trhu. Díky celosvětové spolupráci s partnery je Beckhoff zastoupen ve více než 75 zemích.

Řízení na platformě PC
Řízení na platformě PC

Od založení společnosti v roce 1980 je vždy základem úspěchu společnosti Beckhoff neustálý vývoj inovativních produktů a řešení s využitím technologie řízení na bázi PC. Mnoho technologických norem v automatizaci, které jsou dnes brány jako samozřejmost, byly v rané fázi vyvinuty společností Beckhoff a poté úspěšně uvedeny na trh. Filozofie Beckhoff PC Control a vývoj sběrnice Lightbus a softwaru TwinCAT představují milníky v automatizační technice. Tyto produkty byly přijaty jako vysoce výkonné alternativy k tradiční řídicí technice. EtherCAT, řešení Ethernetu v reálném čase, umožňuje použít ve špičkových automatizačních aplikacích prediktivní a vysoce výkonné řídicí technologie.