IPC, I/O, Motion and Automation

Beckhoff vyvíjí a dodává otevřené automatizační systémy založené na technologii PC. Jedná se o průmyslová PC, I/O svorky a komponenty průmyslových sběrnic, pohony a automatizační software.

 

 
Beckhoff | Průmyslová PC
Průmyslová PC

Beckhoff dodává vhodný průmyslový počítač pro jakoukoliv aplikaci. Vysoce kvalitní komponenty založené na otevřených standardech a robustní konstrukce krytů zařízení znamená, že jsou průmyslová PC ideálně vybavena pro všechny požadavky automatizace. Embedded PC představují modulární IPC v miniaturním formátu vhodném pro montáž na DIN lištu. Kromě jejich použití v automatizaci se průmyslové PC Beckhoff také ideálně hodí pro další použití - všude tam, kde je zapotřebí spolehlivá a robustní technologie PC.

 
Beckhoff | I/O
I/O

Beckhoff má tu nejlepší technologii pro každý signál a každou sběrnici. Dodává kompletní řadu sběrnicových komponent pro všechny běžné I/O a pro systémy průmyslových sběrnic.
Se svorkami do rozvaděče v krytí IP-20 a moduly v IP 67 pro umístění mimo rozvaděč, nabízí kompletní sortiment pro všechny důležité typy signálů a průmyslové sběrnice. Kromě systémů pro klasické sběrnice Beckhoff nabízí kompletní sortiment EtherCAT terminálů, EtherCAT boxů a EtherCAT plug-in modulů založených na vysokorychlostní sběrnici EtherCAT.

 
Beckhoff | Pohony
Pohony

Beckhoff nabízí velmi pokročilé řešení Motion úloh a to díky kombinaci software TwinCAT s moderním a kompletním systémem pohonů. Technologie řízení na bázi PC od Beckhoffu se hodí pro jedno-osé i více-osé úlohy s vysoce dynamickými požadavky. Série servopohonů AX5000 a multi-osé systémy AX8000, s vysoce výkonným komunikačním systémem EtherCAT, nabízejí maximální výkon a dynamiku pro každou aplikaci.
Servomotory vybavené technologií One Cable Technology, jsou k měniči připojeny pouze motorovým kabelem, zpětná vazba je realizována po vodičích teplotního čidla. Odpadá tak nutnost použití speciálního zpětnovazebního kabelu, což vede ke snížení nákladů a jednodušší montáží.
Systém XTS (eXtended Transport System) umožňuje individuální přepravu výrobků s nepřetržitým tokem materiálu a díky inovativnímu mechatronickému řešení nahrazuje klasické mechanické systémy.

 
Beckhoff | Software
Software

Beckhoff nabízí komplexní systémová řešení v různých výkonových třídách pro všechny oblasti automatizace. Technologie řízení společnosti Beckhoff je škálovatelná - od vysoce výkonných průmyslových PC až po mini PLC - a lze ji přesně přizpůsobit dané aplikaci. Automatizační software TwinCAT integruje řízení v reálném čase s funkcemi PLC, NC a CNC v jednom balíku. Všechny řídicí systémy Beckhoff se programují pomocí TwinCAT v souladu s celosvětově uznávaným standardem IEC 61131-3. TwinCAT 3 umožňuje také programování v jazyce C/C ++ a Matlab®/Simulink®.