Novinky
Beckhoff na Ampéru 2019

Společnost Beckhoff představí na veletrhu Amper výběr toho nejlepšího ze svého portfolia řídicích systémů a pohonů včetně mnoha novinek v hale V, stánek 3.08.

Beckhoff vyvíjí a dodává otevřené automatizační systémy založené na technologii PC. Jedná se o průmyslová PC, I/O terminály a komponenty průmyslových sběrnic, elektrické pohony a automatizační software. Produkty, které mohou být použity jako samostatné komponenty nebo integrovány do většího celku, jsou určeny pro nejrůznější průmyslová odvětví.

Tento rok společnost Beckhoff představí na veletrhu například průmyslový počítač C6032, který je novým modelem v řadě ultrakompaktních průmyslových počítačů s vysokým výkonem. Jedná se o rozšířenou variantu stávajícího typu C6030, která umožňuje přidat další rozhraní ve formě PCIe modulů.

Dále se mohou návštěvníci těšit na software TwinCAT Vision, který přidává do automatizační platformy TwinCAT 3 funkce zpracování obrazu v reálném čase. Příkladem může být rozpoznávání tvarů, měření, detekce vad nebo čtení čárových a QR kódů. Konfigurace a programování probíhá ve vývojovém prostředí TwinCAT a všechny funkce pro zpracování obrazu jsou plně integrovány přímo v řídicím systému.

Amper 2018